MA Foto to fotograficzny duet. MA czyli Marcin i Adrianna.

 

ON, mistrz reportażu. Jest wszędzie, mimo że nawet go nie zauważysz. Pojawia się w tych najważniejszych momentach, uwieczniając na fotografiach kwintesencję chwili. Ostoja spokoju. Kiedy wszystko w okół wrze, on pozostaje niewzruszony, z zimną krwią dokonując najlepszych ujęć. Prywatnie pasjonat fotografii reportażowej, wojennej, filmu i motocykli. Swój prawdziwy temperament objawia dopiero pędząc w dal jednośladem. Absolwent Organizacji Produkcji Filmowej. Fototechnik. Jeden z talentów agencji prasowej East News – ma na koncie wiele publikacji w prasie, ale jest zbyt skromny, żeby się chwalić.

*

 

ONA, czuła portrecistka, choć czasami odzywa się w niej barbarzyńca – dla dobrego ujęcia skłonna do poświęceń, do których chętnie namawia też fotografowane pary. Typowa romantyczka. Z radością w locie łapie wszystkie pocałunki i potajemne, tkliwe gesty, szepty do ucha ukazuje na wykonanych zdjęciach. Artysta-plastyk i fototechnik, to jej dwa tytuły zawodowe. Na co dzień zajmuje się grafiką. Uwielbia dobre książki, słońce i wodę. Pasji ma tak wiele, że już sama za nimi nie nadąża, ale to fotografii jest najbardziej wierna.

_

MY, jesteśmy duetem i zgraną parą. Poznaliśmy się jeszcze w szkole fototechnicznej, gdzie połączyła nas fotograficzna pasja. W raz z biegiem czasu połączyliśmy nasze hobby, jakim jest fotografia, odnajdując wspólną drogę w dziedzinie fotografii ślubnej. Jest to droga pełna emocji, wzruszeń i niespodzianek oraz niesamowitych ludzi, których możemy poznać.

A jaka jest Wasza historia? Z chęcią dowiemy się przy kawie, a najcudowniejsze jej momenty uchwycimy na fotografiach, które staną się piękną pamiątką na całe życie.